אודותינו

 

על החברה

בשנת 1998 ייסד שלומי לוטינגר את ש. לוטינגר ושות' - חברה לייעוץ וניהול מערכות בריאות בע"מ. חברת הייעוץ הינה בעלת הניסיון הרב ביותר בתחומה, ומעניקה את שירותיה לחברות וארגונים מהגדולים והמובילים במשק הישראלי.

לצד עו"ד שלומי לוטינגר שהינו גם אקטואר מומחה לביטוחי בריאות, פועל צוות עובדים מקצועי ומסור, הכולל יועץ ומנהל רפואי, עו"ד, מנהל תביעות, מנהל בקרה ושירות, עו"ס, פסיכולוג רפואי, ורפרנטים יעודיים לכל קולקטיב.

יעוץ ביטוח מקצועי מחייב ניסיון, ידע, והיכרות, ובתחומים והיבטים שונים ומגוונים:

  • היבטים ניהוליים וארגוניים מתחום משאבי האנוש, ושכר והטבות.

  • היבטים כלכליים הקשורים בעלויות הביטוח וניהול התחייבויות ותקציבים עתידיים.

  • היבטים משפטיים הקשורים במכרזים הסכמים וחוזי ביטוח, והתמחות ספציפית בתחום ביטוח הבריאות.

  • הכרת המבטחים וספקי השירות.

  • הכרת שוק הביטוח והסדרים הנהוגים בחברות וארגונים בישראל.

  • הכרת מערכת הבריאות הפרטית והציבורית בישראל

  • הצורך להיות מעודכן וער למגמות ולשינויים בתחום הביטוח הבריאות, לרבות התפתחות הרפואה והטכנולוגיה, הכרת החוקים, הרגולציה, התקנות, ופסיקות בתי משפט.

הניסיון, היקף הפעילות בתחום הביטוח, וההכרה לה אנו זוכים בתחום ההתמחות שלנו, מאפשרים לנו להשיג תנאי ביטוח משופרים, לחסוך בעלויות ביטוח למעסיק ולעובדים, ולייצג נאמנה את המבוטחים במקרה של תביעה או חילוקי דעות עם המבטחים.

יצירתיות וחדשנות והתאמת הסדרי הביטוח להתפתחות הטכנולוגיה והשירותים הדיגיטליים הינם נדבך חשוב בעבודת היועץ. במהלך השנים פיתחנו שירותים, תכניות, וכיסויי ביטוח ייחודיים. ניסוחים ופרשנויות משפטיות שלנו אומצו ע"י בתי משפט, ותקנות המפקח על הביטוח.

במסגרת לימודי הדוקטורט עורך שלומי מחקר רחב היקף בתחום ביטוח הבריאות הקבוצתי, אשר יתרום ויסייע לחברות וארגונים בתחום זה.

חברת ש. לוטינגר ושות' אינה קשורה בכל התחייבות או מחויבות עם חברות ביטוח, סוכנויות ביטוח או נותן שירות כלשהו. אנו מתחייבים להעמיד לרשות לקוחותינו את כל הידע והניסיון  העומדים לרשותנו, ולפעול באובייקטיביות, בהגינות וביושר מקצועי.

 


 

לוטינגר-33-Edit.jpg

על עו"ד שלומי לוטינגר

שלומי לוטינגר הוא המייסד והבעלים של חברת ש. לוטינגר ושות' - חברה לייעוץ וניהול מערכות בריאות בע"מ. שלומי לוטינגר בעל תואר B.A בסטטיסטיקה ומתמטיקה, תואר M.B.A במנהל עסקים, ובוגר החוג לאקטואריה. כמו כן הוא בעל הכשרה של מגשר ובורר.

עו"ד שלומי לוטינגר הוא מומחה בעל ותק של מעל 25 שנים בתחום ביטוחי בריאות, סיעוד ושיניים. במהלך השנים הוא פועל בתחום הסדרי ביטוח בריאות קבוצתיים, כולל תפקידי ניהול בחברת ביטוח.

הוא משמש כמגשר ובורר במחלוקות בתחום הביטוח, מרצה, ומשתתף בכנסים מקצועיים בינלאומיים, ונמצא בקשרי עבודה עם מבטחי משנה וברוקרים בחו"ל המתמחים בתחום ביטוחי הבריאות.