חברות ביטוח

הפניקס חברה לביטוח בע"מ 
 

הפניקס הוקמה על ידי דוד חכמי ז"ל בשנת 1949, שקבע את חזון החברה על יסוד הדאגה לרווחת הפרט והבטחת עתידו ועתיד צאצאיו, כשבראש מעייניה היחס האישי והמסור כלפיכם - לקוחותיה. 

הפניקס חברה לביטוח דואגת לביטחונכם בהווה ובעתיד, תוך מתן מענה לצרכיכם בכל תחומי החיים.


 דיקלה חברה לביטוח בע"מ 
 

עיסוקה העיקרי של החברה הינו ביטוחי בריאות פרטיים וקבוצתיים בתחומים הבאים: ביטוחי שיניים, ביטוחי ניתוחים והשתלות בחו"ל, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוחי בריאות משלימים. דקלה חברה לביטוח משווקת גם ביטוחים סיעודיים.


 אליהו חברה לביטוח בע"מ 
 

אליהו חברה לבטוח בע"מ נוסדה בשנת 1966 ע"י שלמה אליהו. במהלך העשורים האחרונים שמרה "אליהו" על מעמדה כחברה בעלת איתנות פיננסית גבוהה, והרחיבה את פעילותה הן באמצעות צוות סוכנים גדול. אליהו חברה לביטוח משקיעה גם בחברות וקבוצות ביטוח מובילות בענף.


כלל חברה לביטוח בע"מ  
 

חזונה של קבוצת כלל ביטוח פנסיה ופיננסים הוא להוביל את שוק הביטוח, הפנסיה והפיננסים בישראל, לשמש משענת איתנה ויציבה לכל אחת ואחד מלקוחות כלל חברה לביטוח ולפעול למען הקהילה בה אנו חיים, למען עתיד טוב יותר לכולנו.


מגדל חברה לביטוח בע"מ
 

מגדל נוסדה בשנת 1934 בירושלים, את השם מגדל, העניק לחברה המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק, כביטוי לחוסן ולביטחון שמעניקה מגדל חברה לביטוח ללקוחותיה. המשורר שאול טשרניחובסקי, שימש כרופאה הראשון של החברה.


הראל חברה לביטוח בע"מ
 

הראל חברה לביטוח בע"מ הינה חברה הפעילה מעל ל-70 שנה בתחום הביטוח, וביחד עם החברה האחות דקלה חברה לביטוח בע"מ ("דקלה"), מהווה כיום הראל חברה לביטוח חלק מקבוצת הביטוח השלישית בגודלה בישראל.


 מנורה חברה לביטוח בע"מ 
 

חברת הביטוח "מנורה מבטחים" הינה אחת החברות המובילות בשוק הביטוח בישראל. לאורך השנים ביססה לעצמה שם של חברה אמינה, יציבה וסולידית, המעניקה ללקוחות מנורה חברה לביטוח שרות מקצועי, אמין ויעיל. מהישגיה הבולטים - יצירת התשואות הגבוהות ביותר בענף ביטוח חיים ופנסיה.

עבור לתוכן העמוד