"יד ביד" - יועץ מלווה אישי

"יד ביד" - יועץ מלווה אישי (הגדל)

השירות למבוטח בקרות מקרה ביטוח הינו הנדבך החשוב ביותר בהסדר הביטוח, לכן הקמנו מערך ייחודי למתן יעוץ, סיוע, וליווי אישי למבוטח בעת הצורך. בעת הצורך יוכל המבוטח לפנות למוקד החברה בטלפון 03-5749804 או באמצעות "צור קשר" באתר זה.

במקרה של אירוע רפואי, יועץ מלווה אישי מטעם חברת הייעוץ יצור קשר עם המבוטח, וילווה אותו לכל אורך הדרך, לרבות מתן מידע לגבי זכאותו במסגרת הביטוח, בירורים, ערעור או סיוע בבעיה המתעוררת מול חברת הביטוח. היועץ המלווה ישמש כ"מנהל אירוע", ויפנה את המבוטח, לפי הצורך, לקבל את השירותים הבאים:

 • ליווי העובד במקרה של ניתוח גדול
  שירותי יעוץ, ליווי, סיוע והכוונה במקרה של ניתוח. בהתאם למצב, ינתן גם הסבר מפורט בנוגע לזכויות נוספות המגיעות לעובד עפ"י תנאי הפוליסה.
 • הכוונה רפואית
  יעוץ בבחירת רופא מומחה בתחום רפואי ספציפי בארץ ובחו"ל, שירותי רופא מלווה במקרה של מחלה קשה או אירוע רפואי מורכב. כמו כן, שירות של מתן חוו"ד שניה ממומחים במרכזים רפואיים מובילים בחו"ל, אשר כרוך בתשלום אך המבוטח זכאי להחזר מחברת הביטוח.
 • סיוע פסיכולוגי
  שירותי מוקד חירום פסיכולוגי, יעוץ פסיכולוגי לפני ביצוע ניתוח, יעוץ אישי בבחירת מטפל פסיכולוגי בהתאם לבעיה.
 • מאמן רפואי
  שירותי מאמן רפואי אשר מלווה את העובד עד 5 פגישות אישיות, במקרה של מחלה או אירוע רפואי קשה, ומסייע להתמודד עם המצב הרפואי, ולחזור לתפקוד יומיומי.
 • שירותי עובד/ת סוציאלית
  ליווי, תמיכה וסיוע לעובד ובני משפחתו, מיצוי זכויות הניתנות בקהילה וע"י הרשויות, והכוונה לשירותים מתאימים המוצעים ע"י ארגונים ועמותות.
 • מיצוי זכויות
  שירותי יעוץ והכוונה למיצוי זכויות מול הביטוח הלאומי, אגף שיקום, מס הכנסה, אגף השיקום ועוד.
עבור לתוכן העמוד